Kody do The Sims 4: Wszystko, co musisz wiedzieć o cheatach i ich wpływie na rozgrywkę

Kody do The Sims 4: Wszystko, co musisz wiedzieć o cheatach i ich wpływie na rozgrywkę

The Sims 4 to jedna z najpopularniejszych gier symulacyjnych, która pozwala graczom tworzyć i zarządzać wirtualnymi postaciami oraz ich życiem. Rozgrywka ta oferuje wiele możliwości i opcji, ale czasami gracze chcieliby trochę ułatwić sobie zabawę lub zrealizować niemożliwe w normalnych warunkach akcje. Właśnie dlatego twórcy gry udostępniają tzw. „kody” czyli cheaty, które pozwalają na różne modyfikacje wirtualnego świata.

Jak aktywować kody

Aktywacja kodów w The Sims 4 jest prosta. W trakcie gry, naciśnij kombinację klawiszy „Ctrl + Shift + C” na klawiaturze, aby otworzyć okno konsoli. Następnie wprowadź kod, który chcesz użyć, a potwierdź go, naciskając klawisz Enter. Po poprawnym wprowadzeniu kodu, zobaczysz potwierdzenie na ekranie, a cheat zostanie aktywowany.

Najważniejsze kody i ich efekty

Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych kodów do The Sims 4:

testingcheats true – Włącza rozszerzone funkcje cheatów, które pozwalają na dodatkowe modyfikacje w grze.

motherlode – Dodaje 50 000 simoleonów do budżetu rodziny.

freerealestate on – Pozwala zakupić każdą nieruchomość bez ponoszenia kosztów.

bb.moveobjects – Usuwa ograniczenia podczas umieszczania przedmiotów w trybie budowania.

Uwaga: Ostrzeżenie przed nadużywaniem kodów

Korzystanie z kodów może być kuszące, ale warto pamiętać, że ich nadużywanie może wpłynąć negatywnie na doświadczenie rozgrywki. Częste używanie cheatów może doprowadzić do utraty zainteresowania grą, ponieważ osiągnięcie celów staje się zbyt łatwe. Może to zniweczyć długotrwały efekt budowania i rozwijania postaci oraz generować poczucie monotoniczności.

Kody do The Sims 4 mogą być świetnym sposobem na urozmaicenie rozgrywki i przetestowanie różnych elementów gry. Ich umiejętne wykorzystanie pozwala na eksperymentowanie z różnymi aspektami wirtualnego życia Simów. Jednak warto zachować umiar i pamiętać, że regularne korzystanie z cheatów może wpłynąć negatywnie na całą przyjemność płynącą z prowadzenia wirtualnego świata. Cieszmy się rozgrywką w sposób, który sprawia nam radość i satysfakcję!

leave a comment

Create AccountLog In Your Account