O nas

SZCZĘŚLIWA MAMA -ELA JUCHNO

Ekspert w dziedzinie wczesnej edukacji dziecięcej. Pielęgniarka, terapeuta, nauczyciel specjalny, nauczyciel przedszkolny, klas I-III a już wkrótce nauczyciel montessoriański. Prywatnie żona i mama 3 wspaniałych skarbów. Każde z nich jest na innym etapie rozwojowym i edukacyjnym co ciągle mobilizuje mnie do czytania i dokształcania się. Od kilku lat wraz rodziną mieszkamy na emigracji gdzie przezyłam swoją wielką, nauczycielską przygodę w Sobotniej Polskiej Szkole. Bez końca mogłabym dyskutować o nauce czytania i pisania, rozwoju mózgu, metodzie Montessori, Domana, metodzie Krakowskiej oraz zdrowym stylu życia i odżywiania.

Jako mama na co dzień spędzam czas w domu z synkiem (taka nasza edukacja domowa) i z „nudów” zajęłam sie tworzeniem kursów online. Na mój pierwszy, darmowy kurs „ODKRYJ W SWOIM DZIECKU GENIUSZA” możesz zapisać się TUTAJ.

Moim celem jest:

* podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi rodzicami dla których ważny jest rozwój i edukacja dziecka

*propagowanie wiedzy na temat rozwoju dziecięcego mózgu

*przekonywanie że pierwsze 6 lat życia dziecka to najważniejszy okres w jego rozwoju

*zachęcanie do wczesnego wprowadzania dziecka w świat czytania, pisma i matematyki

*dzielenie się swoją miłością do metody Montessori

Jeżeli jesteś zainteresowany kontaktem ze mną napisz na  madredziecko@o2.pl

Znaleźć nas można również:

FACEBOOK

GRUPA NA FB

DSC_0115

WIKTORIA ur.2005r.

Najstarsza córka Szczęśliwej Mamy. Urodzony sportowiec. Kocha sport w każdej ilości i w kazdej postaci. Rower, rolki, gimnastyka, koszykówka, pływanie, taniec to jej żywioł. Jest dwujęzyczna tak samo płynnie mówi po polsku jak i po angielsku. Przez 5 dni w tygodniu uczęszcza do irlandzkiej szkoły, popołudniami uczy się w Internetowej Polskiej Szkole „Libratus” (taki nasz mały homescholing). Uczy się grać na pianinie i skrzypcach. Uwielbia spędzać wakacje w Polsce.

 

JULIA ur.2008r.

Średnia córka Szczęśliwej Mamy. Urodzony przywódca. Swojego czasu mawiała o sobie „Jestem szefem wszystkich szefów”. Uwielbia spędzać czas w swoim pokoju bawiąć się w szkołę. Nie ma dla niej znaczenia czy „swoje dzieci” uczy w języku polskim czy w angielskim. W obu językach radzi sobie świetnie. Chętnie sięga po książki, które z zapałem czyta. Lubi występy na scenie. Uczy się grać na pianinie i skrzypcach.

 

DOMINIK ur.2013r.

Jedyny syn Szczęśliwej Mamy  Ciekawy świata i ludzi. Uwielbia wszystkie męskie narzędzia. Ma zadatki na sportowca, szybko biega, kopie piłkę, jeździ na rowerze i nie ma lęku wysokości zaliczając wszystkie najwyższe drabinki na placu zabaw. Uwielbia zabawy z wodą i piaskiem. Zawsze pomaga siostrom w odrabianiu lekcji pisząc po ich zeszytach. Jeszcze na niczym nie gra ale kto wie, może już niedługo…..

 

BLOG „MĄDRE DZIECKO”

Powstał w styczniu 2011r.

Możecie u nas znależć następujące działy:

*Metoda Montessori

*Metoda Domana

*Metoda Krakowska

*Nauka czytania i pisania

*Matematyczny zawrót głowy

*Parenting

*Niedziela z Bogiem

*Zdrowe żywienie

*Podróże palcem po mapie

*Podróże prawdziwe

*Art

*Czytamy, oglądamy, gramy

*Ekseprymenty

i wiele innych. Zapraszamy! Rozgość się i pozostań z nami tak długo jak będziesz miał/a ochotę.