0

NOWE KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE JUŻ W SPRZEDAŻY

_20171106_190513

Pomysł napisania książeczki dla dzieci chodził już za mną od kilku lat. Dlaczego zabrałam się za to dopiero teraz? Nie mam pojęcia. Najprawdopodobniej stałam się na to gotowa. Na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas i pora. Do pewnych rzeczy człowiek musi dojrzeć wewnętrznie. Do tej pory pisałam dla swoich dzieci, tylko do użytku domowego.  Nadszedł czas wyjśca z szuflady i oto powstały dwie edukacyjne książeczki. Zależało mi na tym, aby przemycić w nich jak najwięcej wiedzy o otaczającym nas świecie. Polecam dla dzieci 2+ oraz starszych, które już samodzielnie czytają. Mogą one służyć jako pierwsze książeczki do czytania. Ułatwieniem jest duży druk i krótkie zdania. Ilustracje są zrobione bardzo profesjonalcie przez Gabrielę Demirdirek. Każda z nich jest dokładna i realistyczna aby pozwolić dziecku na jak najdokładniejsze zapoznanie się z tematem.

„WRÓBEL”

_20171106_190233

Autor: Elżbieta Juchno

Ilustracje: Gabriela Demirdirek

Okładka: miękka

Ilość stron: 24

Rok wydania: 2017

Wiek dziecka 2+

Pierwsza część z serii „Ptaki”. Książeczka zawiera rzeczywiste informacje na temat wróbla. Czym się odżywia, gdzie mieszka, co lubi robić.

_20171106_190348

Rzeczywiste ilustracje pozwalają dziecku na dokładne zapoznanie się z jego wyglądem, rozmiarem czy budową gniazda. Jest to szczególnie ważne u małych dzieci, które zwracają uwagę na każdy detal. Duża czcionka tekstu pozwala na zapoznanie się dziecka ze słowem pisanym lub na samodzielne czytanie.

_20171106_190431

Każda z podanych informacji może służyć do rozwoju pamięci. Ty czytasz, dziecko w tym czasie przygląda się ilustracji i zapamiętuje szczegóły, jednocześnie przyswajając sobie słowo czytanie.

„DOMINIK ZWIEDZA ŚWIAT. FRANCJA”

_20171106_190513

Autor: Elżbieta Juchno

Ilustracje: Gabriela Demirdirek

Okładka: miękka

Ilość stron: 36

Rok wydania: 2017

Wiek dziecka 2+

Pierwsza część z serii „Europa”. Książeczka zawiera rzeczywiste informacje na temat Francji.      Mały Dominik to mały podróżnik. Twoje dziecko wraz z nim pozna kilka francuskich słówek, zobaczy na mapie gdzie leży to państwo, od tej pory bez problemu rozpozna francuską flagę. Wspólnie zwiedzą wieżę Eiffla, Wersal oraz Luwr.

_20171106_190545

Znajduje się tutaj kilka ciekawostek min. taka, iż Paryż jest stolicą mody a każdego roku organizowany jest wyścig kolarski zwany Tour de France. Rzeczywiste ilustracje pozwalają dziecku na dokładne zapoznanie się z zabytkami. Jest to szczególnie ważne u małych dzieci, które zwracają uwagę na każdy detal. Duża czcionka tekstu pozwala na zapoznanie się dziecka ze słowem pisanym lub na samodzielne czytanie.

_20171106_190616

Każda z podanych informacji może służyć do rozwoju pamięci. Ty czytasz, dziecko w tym czasie przygląda się ilustracji i zapamiętuje szczegóły, jednocześnie przyswajając sobie słowo czytanie.

Obie pozycje zamówić można TUTAJ

Trwa przedsprzedaż. Dostawa po 15 stycznia.

Zapraszam Was na swoje nowe miejsce w sieci MALI KREATORZY JUTRA

Ruszyła również nowa grupa na Fb WCZESNA EDUKACJA DZIECIĘCA

Od roku prężnie działa grupa METODA MONTESSORI W DOMU W SZKOLE I W PRZEDSZKOLU

 

 

 

 

 

 

 

 

madredziecko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *